Navštívili jsme Párky a Káry 2021. Tohle je náš bimmer report. Přehraj si video, rozhovory, prohlédni fotky od našeho stájového fotografa… a vyhlížej další sraz!


A voda padá, padá, padá...

Na akci se vyráželo kolem 8:00 z Tábora. Jelo se fajnově, akorát počasí už o sobě dávalo vědět. Mlha v dálce, první kapky na kapotě, a pak už bylo jasné, že naše čerstvě naleštěné karoserie jsou tatam. 

Příjezd na akci byl už plně v rytmu deště, až jsme z toho byli docela smutní. Ani ne tak za nás, jako za organizátory z ProDriver.cz a MAX CARS. Kluci na tom dřeli takovou dobu a zrovna v neděli se počasí rozhodlo, že nenechá centimetr asfaltu suchý.

I přes ne příliš světlé vyhlídky do celého dne, se po chvíli začalo vyjasňovat. Spolu s prvními paprsky slunce začali do areálu svítit také světla vozů Ferrari, Porsche, postupně také “amerik” a především… BMW.


BMW DOMINUJE SRAZU

Vyhrazená stání pro značky vozů BMW přestávají brzy stačit. Do areálu se tlačí více a více jezdců nejen z naší komunity. Je jasné, že na letošních Párkách a Kárách BMW vládne. Chceš vidět jak moc? Tak sleduj fotoreport od našeho stájového fotografa @patapulkrab_carsphotography

 

NEMÁŠ DOST?

DEJ SI ROZHOVOR S JEDNÍM Z HLAVNÍCH ORGANIZÁTORŮ AKCE

Přinášíme vám ekluzivní rozhovor s Janem Faktorem, instruktorem, odborníkem na bezpečnou jízdu a také jedním z hlavních pořadatelů legendární akce Párky a Káry. Honza nám dal nahlédnout nejen do vzniku akce, ale také do svých osobních i profesních zkušeností s vozy různých značek. I když je dnes jeho srdci nejblíže značka Ferrari, je z Honzi cítit obrovský nadhled a odbornost pro celé automoto odvětví. Užijte si rozhovor a hlavně… sledujte @polygonmaxcars na Instagramu.

LÍBIL SE TI REPORT? TAK PODPOŘ A SDÍLEJ


PŘIDEJ SE K NÁM!

Pro členy našeho PRIVATE MEMBERS’ clubu máme připraven exkluzivní obsah, slevy a výhody, dárky od partnerů, přístupy do uzamčené skupiny, propojení s odborníky, možnost inzerce, zvýhodněné ubytování po celé ČR, VIP vstupenky na srazy a nebo třeba testování nových modelů. Jsi připraven posunout svou game na úplně nový level?

leave a comment