Ahoj všem driverům! Dnes bychom vám chtěli krátce přiblížit BMW akcičku, která se odehrála 6.8.-8.8. 2021 v Jedovnici. Legendární Czech Bimmer Fest 2021.

S členy My_bimmerworld jsme měli sraz v 11 na pumpě v Táboře. Sešlo se nás celkem 7 aut z Tábora a další dva kousky jsme vyzvedávali v Hradci. Po kompletním seskupení jsme jí valili směr Telč, Třebíč, Brno a konečně cíl Jedovnice!

Kluci ještě poleštili kárky na myčce v Blansku, zatím co já už čekal pár metrů před vstupem u přehrady a nasával atmosféru přijíždějících aut. Samozřejmě natěšen, co uvidíme za raritky. A v tu ránu projelo pár krutejch v8 e39, nějaké pěkné stock e36.

 

 

TICHO PŘED BOUŘÍ

Otočím se a přijíždí m3 e30 a v závěsu m5 e34, obě v brutál top leštěnka. Stav A1! Říkám si a do pr*ele tady bude ještě sranda. 😉 Nějak mě to vcůclo a chtěl jsem už být uvnitř.

Za pár minut dorazil zbytek konvoje a šlo se na věc. Přijeli jsme ke vstupu, bylo tam zatim jen 20-30 aut, zabrali jsme si spodní růžek a zakempili. Po cestě v devíti členem konvoji, po 200km po okreskách, každý vyhlížel nejbližší pípu a těšil se na jednoho vychlazenýho točenýho zrzka.

Mezitím najízděli auta, jedno po druhém, nejvyšší čas to konečně projít a trochu zaslintat. Večer už byl v podání grilování, trochou dobrého alkoholu, a vyzdvihnout musím super simulátor ve hře Asetto Corsa. Palec nahoru pro organizaci!

Ráno už jen lehčí průlet a prozkoumání aut, které najeli pozdě večer. Před námi opět 200km na zpáteční cestě, takže jsme se oklepali z prohýřené noci a vyrazili směr Tábor.

 

ZÁVĚREM…

Akce byla zdařená. Organizační stránka famózně odvedená. A pokud bych měl přeci jen něco vytknout (jako správný hnidopich), moc mě nebavila vyboostěná technařská auta, která v sobotu ráno dorazila do kempu. Proti tomu nic, ale hrálo to tam jak na tagadě páté přes deváté. A tak sraz chvílemi připomínal spíše CzechTech. 🙂

Každopádně… good job kluci a za tým MY_BIMMERWORLD děkuji za perfektní setkání.

– Karel

leave a comment